מתנות

מתנת גיוס לחברה

הנה מגיע הרגע והיא מתגייסת. גם אתה כבר חייל ואתה מתקשר אליה מתי שאתה יכול, כי היא זו שנותנת לך את הכוח להיות שם רחוק מהבית. אבל עכשיו גם היא עומדת להתגייס ואתה נזכר במתנה שהיא קנתה לך- תליון עם תפילת הדרך בזהב 24 קארט.
אתה התרגשת וחשבת שזו מתנה מדהימה ועכשיו אתה הוא זה שצריך להחזיר לה אהבה בחזרה. אתה מבין שאתה הולך לעשות לה בדיוק את מה שהיא עשתה לך.
אתה הולך לחנות התכשיטים שמוכרת מתנת גיוס לחברה הכי מרגשת- תליון עליו חקוק בזהב 24 קארט המשפט" אני אוהב אותך". אתה בטוח שזה בדיוק מה שאתה מרגיש.

יש לה כבר הכול- רק תליון כזה אין לה

איזה מתנה יכולה לרגש כמו תליון כזה? אף אחת.
כבר קנית לה דובי מפרווה כמו שהיא אוהבת, אפילו עשית לה קליפ במתנה ליום הולדת, אבל גיוס זה אירוע של פעם בחיים, וגם אתה יודע שהיא מתרגשת מאוד.

היא הולכת להרגיש בדיוק את מה שאתה הרגשת כשעזבת את הבית, נפרדת ממנה.
עכשיו אתה הוא זה שצריך ללוות אותה בגיוס וכבר עומדות לך דמעות בעיניים רק מההתרגשות של הפרידה ביניכם. הו כמה אתה אוהב אותה.

יש מתנות שוכחים אבל התליון הזה יהיה קרוב ללב שלה וזה בדיוק מה שאתה רוצה.
אתה את התליון שלה שמת עם התהילים בשקית קטנה, וכל פעם שאתה קצת מתפלל שתחזור הביתה בשלום אתה מנשק את התליון כאילו ואתה מנשק אותה.
מה שתליון אחד יכול לעשות ללב האוהב שלך?

מתנת גיוס לחברה שאומרת לה שאתה אוהב אותה

תוכל לבחור לה מתנה תליון עם אבן זירקוניה עגולה עליה יחרטו בזהב טהור 24 קארט את המשפט: I love you more"".
אתה יכול ללכת על שרשרת אהבה עם אבן זירקוניה צבעונית בסגול, או אדום, שחור או לבן עם הכיתוב הזה, ואם תרצה גם ב-12 שפות, כי לאהבה יש שפה אוניברסלית.
אתה יכול לבחור בשרשרת אהבה עם אבן אוניקס עליה חרוט בזהב טהור 24 קארט המשפט: אני אוהב אותך ב-120 שפות, כן אתה רוצה שהיא תבין את זה עד 120.. ויש גם שרשרת עם הכיתוב הזה על אבן סברובסקי בטורקיז, אדום, סגול, שחור ולבן.

עכשיו  אז כל מה שאתה צריך לעשות, זה לבחור מכל הלב מתנת גיוס לחברה. שיהיה לכם גיוס קל ונעים.

 

הראו לי עוד

מאמרים קשורים

בדקו גם

Close