מתנות

מתנות ליום האהבה לחברה

הצעות למתנות לחברה לאירוע כמו יום האהבה

מרגיש לך נכון לפנק את החברה שלך? למה לא להפתיע אותה, בין אם מדובר ביום האהבה ובין אם זהו יום רגיל ושגרתי? תוכל להפתיע אותה במתנה נהדרת שהיא לא תשכח לעוד זמן רב. זה הזמן לעשות זאת, כי אם לא כעת, אז אימתי? המשך לקרוא כדי לקבל רעיונות או השראה למתנה לאהובתך הנצחית או הזמנית.

אין תשובה לשאלה "מה נשים רוצות", אולם זה ברור כשמש שכל אחת אוהבת לקבל מתנות. מה אפשר לתת לבת הזוג שייסב לה אושר ויגרום לה להרגיש חשובה עבורך?
לפני שאתה מוציא את כרטיס האשראי, נסה לחשוב מה יכול לשמח את האישה שלך – אתה הרי מכיר אותה טוב יותר מכולנו.
ובכל זאת החלטנו להציע מספר הצעות עבור קניית מתנות ליום האהבה לחברה שלך, הצעות שהיא אולי תתחבר אליהן.

 

יש נשים בלי מבחר של תיקים?

לא משנה כמה תיקים יש לבת זוגתך, היא כנראה תשמח לקבל תיק נוסף – כי תמיד נחמד לגוון, תיק לכל מטרה. זה נכון שתיק הוא אבזר שבוחרים עם טעם אישי, אולם בימינו קל להחליף כמעט כל מוצר, כל עוד מצורף אליו פתק החלפה (זאת בהנחה שבת זוגך לא תתלהב מהתיק שבחרת עבורה). במקרים רבים נשים דווקא אוהבות את מה שבעלן (או המוכרת בחנות) בחר עבורה, ומעריכות את הכוונה יותר מאשר את התיק עצמו.

מוצר כלשהו עם הדפס עליו

נשמע מעט קיטשי, אבל זו עדיין מתנה שתופסת. חשבו על מוצר כלשהו שישמש את בת זוגכם – בין אם חולצה, כוס, פד לעכבר, דובי עם חולצה – או מוצרים אחרים, והדפיסו עליו כיתוב או תמונה כלשהי בעלי משמעות עבורה או עבור הזוגיות שלכם.

 

מתנות ליום האהבה לחברה שתדע שהשקעת

נדירות הן הנשים שאינן אוהבות תכשיטים. על התכשיט להיות מותאם למספר דברים: אופי האישה, סיבת הרכישה (או – סוג האירוע עבורו נקנה התכשיט) ותקציב אישי (הרי לכל אחד יש תקציב שונה, בהתאם לגורמים כלכליים ואישיים שונים).

כך או אחרת, מומלץ להתבונן באתר האינטרנט של ננו ולהתרשם ממבחר התכשיטים האיכותיים לנשים שניתן לקנות בו. מדובר בתכשיטים המיועדים ליום האהבה, אך גם לכל יום אחר בשנה – יום בו מתחשק לכם לפנק את בת הזוג שלכם במתנה מרשימה – אולי ביום הולדתה ואולי בערב חג – מתי שתבחר.

שרשראות ותליוני ננו – המתנות המושלמות ליום האהבה לחברה

שרשרת אהבה בצבע אדום שרשרת אני אוהב אותך שרשרת אני אוהב אותך יותר

 

 

הראו לי עוד

מאמרים קשורים

בדקו גם

Close